Eksport i import plików gpx, usuwanie z urzadzenia

Witam, proszę o pomoc. Importuj pliki gpx i tcx - wybierz plik (tam są do wyboru tylko te, które wcześniej eksportowałam w aplikacji a jak mam znaleźć jakieś zewnętrzne, np. te, które mam w innej aplikacji?).To samo “śledź trasę”, mogę tylko te, które już mam w aplikacji. Eksport - jak chcę eksportować wszystkie, to jest komunikat “wyeksportowano do storage…” czyli dokąd? Nie ma ich w dokumentach na urządzeniu. Jak wejdę w pojedynczy trening i eksportuję, to dodatkowo pojawia się udostępnianie i wtedy pojawia się opcja zapisania na dysku, przesłania przez chats itd., nie ma opcji przeglądarki aby przesłać na stronę. Chodzi mi o to, aby rejestrować lub śledzić na canyax aktywności a przesyłać na inną aplikację, gdzie mogę je przeglądać i tworzyć nowe trasy na komputerze. Nie chcę obciążać pamięci telefonu i chcę usuwać aktywności po ich przesłaniu, jak usuwać te eksportowane pliki? Chyba za mocno nie kombinuję ;)?

Ok, znalazłam. Czylipliki które chcę wyeksportować są zapisywane w folderze caynax a potem komórka pod USB i inna strona je importuje do siebie. Czy da się jakoś łatwiej? I jeszcze pytanie: dane użytkownika zajmują mi już ok. 25MB a mam dopiero zapisane 2 aktywności i 3 plikii do exportu? Na Endomondo miałam 34MB przez 5 lat zapisane? Może pytania są naiwne ale nie miałam z tym do tej pory styczności.

Ma Pan na myśli raczej “dane aplikacji” jeśli chodzi o dane systemowe?
Mieliśmy jednego użytkownika który pomagał nam z importem danych z Endomondo oraz kilku innych platform - nie pamiętam jaki to był plik ale chyba wielkości 200MB - masa aktywności przy których już Androidowa baza danych nie wyrabiała. Sama baza danych w Pana przypadku zajmuje niewiele i można śmiało trzymać na telefonie ale polecam integrację z Google Drive.