Kilka propozycji, plus kilka pytań

Witam,

  1. Proponuję aby w szczegółach treningu w międzyczasach, dołożyć listę rozwijaną z wyborem prędkość/tempo, obecnie jest tylko prędkość, ale dla treningów biegowych bardziej przydatne jest tempo.
  2. Nad wykresem dodać możliwość wyboru tempa. Pod wykresem dla prędkości/tempa dołożyć opcję wygładzania, to znaczy zamiast brać jednostkowe wartości dla danego czasu, liczyć średnią kilku sąsiadujących wartości, i z tego robić wykres. Chodzi o to by pozbyć się takich ostrych wierzchołków na wykresie. Nie wiem, może to już jest, ale dla treningów trwających 1h, wykres wygląda jak grzbiet jeża i przydałoby się mieć możliwość wyboru kilku stopni wygładzania.
  3. W statystykach dołożyć możliwość wyboru tempa.
  4. Przy imporcie plików umożliwić zaznaczenie jednym kliknięciem wszystkich treningów jako jeden typ.

Poza tym mam kilka pytań:

  1. Podczas aktywności “śr. prędkość” jest liczona na podstawie całego treningu, a “prędkość”? To jest ostatnia minuta, czy inne kryterium? Może dołożyć w opcjach możliwość sterowania tym parametrem?
  2. Podobne pytanie, co oznacza “maks. prędkość” w szczegółach treningu - jest to najwyższa punktowa prędkość, czy średnia z pewnego czasu?

Dorzucam jeszcze screena z propozycjami, gdyby były wątpliwości o co mi chodzi.